INTÉZETÜNK

 

OKTATÓINK

Kádár Magor

egyetemi docens

kadar.magor@fspac.ro

      

Vincze Orsolya

egyetemi docens

vincze.orsolya@fspac.ro

      

Keszeg Anna

egyetemi adjunktus

keszeg.anna@fspac.ro

      

Györgyjakab Izabella

egyetemi adjunktus

gyorgyjakab.iza@fspac.ro

 

Benedek István

egyetemi tanársegéd

benedek.istvan@fspac.ro

      

Makkai Júlia Anna

makkai.julia@fspac.ro

      

ÓRAADÓ DOKTORANDUSZOK

Biró Árpád Levente

biroarpadlevente@gmail.com

Bokor-Szőcs Izabella

sbokor@fspac.ro

Csoma Nóra

csomanora@yahoo.com

Krippán Kinga

krippan.kinga@fspac.ro

Oláh Ildikó

olshildiko@gmail.com

Péntek Borbála

pentek.borbala@fspac.ro

ÓRAADÓ TANÁROK

Albert-Lőrincz Enikő
 e.albert.lorincz@gmail.com

Botházi Mária 
 bothazi@fspac.ro 

Dániel Botond
 danielbotond@gmail.com

Dégi Csaba
 csabadegi@yahoo.com

Grubisics Csaga
 csagasa@gmail.com

Keszeg Vilmos
 vkeszegv@gmail.com

Kotta Ibolya
 kottaibolya@gmail.com

Könczey Elemér
konczey.elemer@idea-plus.ro

Lázár Beáta
lazar.beata@divads.ro

Lőrincz József
 lorenzogiuseppe@gmail.com

Péntek Imre
 pentek@gmail.com

Rácz Éva Mária
 raczevi@yahoo.com

Salat Levente
 salat@fspac.ro

Seer László
 contact@laszlo-seer.info

Szabó Tamás 
 tamas.szabo@fspac.ro

Székely Imre
 imre.szekely@econ.ubbcluj.ro

Széman E. Rózsa 
 szemanrozsa@gmail.com

Tamás Ágnes
 tamasagnes@gmail.com

Tibori Szabó Zoltán
 tibori@xnet.ro

Ungvári Zrínyi Imre
 iungvari@gmail.com

Vallasek Júlia
 vallasek@fspac.ro

VENDÉGTANÁROK

Belényesi Emese
 Nemzeti Közszolgálati Egyetem
 belenyesi.emese@uni-nke.hu

Fűzi Izabella
 Szegedi Tudományegyetem
 fuziza@yahoo.com

Glózer Rita
 Pécsi Tudományegyetem
 glozer.rita@pte.hu

Kiss János
 Debreceni Tudományegyetem
 kiss.janos@foh.unideb.hu

Maksa Gyula
 Pécsi Tudományegyetem
 maksa.gyula@pte.hu

Milián Orsolya
 Szegedi Tudományegyetem
 milianro@yahoo.com

Sághy Miklós
 Szegedi Tudományegyetem
 saghy.miklos@gmail.com

Török Ervin
 Szegedi Tudományegyetem
 et51ma@yahoo.com

Vass László
 Budapest Metropolitan Egyetem
 lvass@metropolitan.hu 

 

 

KOMMUNIKÁCIÓS NAPOK

A Kommunikációs Napok a BBTE Kommunikáció, Közkapcsolatok és Reklám Intézetének szakmai konferenciája. A rendezvényt 2009 óta minden év decemberében az éppen aktuális végzős évfolyam szervezi.

SZOLGÁLTATÁSOK

BBTE KÖNYVTÁR

INTÉZMÉNYI KAPCSOLATOK

  KAPCSOLAT

CÍM: G-ral Traian Mosoiu út 71.
TELEFON/FAX:  0264 431 505

E-MAIL: felveteli@fspac.ro